| XDeDeX a întrebat:

Am o intrebare petru fiecare...
Daca a-ti putea sa schimbati ceva la voi a-ti face-o? (Nu conteaza ca e vorba de fizic sau psihic, trecut sau prezent asa in general la viata voastra si voi personal) Si ce anume? Argumentati de ce...

binenteles incep eu!
Daca asi putea sa schimb ceva la mine asi face-o asi schimba un singur lucru...
orgoliul! De ce? Pai cum de ce? Pentru ca uneori am un orgoliu prostesc... mda din pacatehee hee
E randul vostru sa va vad! Cat curaj aveti.

CEL MAI BUN RASPUNS FUNDA big grin strafuiti-va

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna intrebare! In general, am o imagine destul de buna despre mine, sunt multumita de ceea ce sunt, de ceea ce fac, de ceea ce am realizat. Insa, tot am ceva ce mi-as dori sa schimb la mine: sa nu mai fiu asa impulsive si sa am mult mai multa rabdare, sa nu ma mai enervez din nimic. Ar duce la o imbunatatire esentiala a activitatii didactice, dar si a relatiilor interpersonale cu familia si prietenii!

| XDeDeX explică (pentru Cameliapantiru):

Indiferent cat de bine ne vedem in oglinda sau cat de reusita ne e cariera tot nu suntem multumuiti in totalitate... inaltima nu e indotdeauna un defect eu am 1, 55 laughing stai linistita nu esti singura

| XDeDeX explică (pentru Cameliapantiru):

Scuze referitor la impusivitate... da cand devii agitata si nu te poti controla incearca sa bei un pahar de apa cat mai rece pe mine ma ajuta in situatii limita happy

| Cameliapantiru a răspuns (pentru XDeDeX):

Multumesc pentru sugestie, voi incerca! O seara faina!

17 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

As vrea sa-mi schimb atitudinea, si sa fiu mai tolerant cateodata!

| XDeDeX explică (pentru sappy):

Poti fi tolerant doar atunci cand te poti pune in situatia celuilalt si iesi cu bine din ea abia atunci poti sa devii mai tolerant happy

| zurick a răspuns:

Mi se spune des că sunt proastă, aș vrea să nu mă mai doară când aud asta sau poate ar trebui să accept...

| XDeDeX explică (pentru zurick):

Gura lumii nu o astupa nici pamantul happy nu pune la suflet

| Croampa a răspuns:

Mie imi place de o fata, dar ea nu cred ca simte la fel, cel putin nu ii pasa de mine asa cum imi pasa mie de ea!
Toata ziua ma gandesc la ea dar nu prea am ce face in legatura cu asta!
As vrea sa fiu un pic mai indiferent!
De ce? Pentru ca nu prea ma pot concentra nici la scoala, nici acasa nici nicaieri, tot timpul ma gandesc la ea!
Deci, prin urmare as vrea sa fiu un pic mai indiferent!

| XDeDeX explică (pentru Croampa):

Incearca sa iti ocupi timoul cu altceva happy si sa iti impui anumite emotii... o sa reusesti o sa vezi.

| SweetMinion a răspuns:

Singurul lucru pe care l-as schimba e inaltimea mea.As vrea sa fiu mai inalta, am doar 1.58

| Rauldor a răspuns:

Aş schimba anul naşterii, vârsta, aş dori să fiu mai tânăr.

| XDeDeX explică (pentru Rauldor):

Tineretea nu consta in varsta (asa o masuram noi doar) dar tineretea inseamna ca sufletul si mintea ta sa tina pasul cu prezentul happy sa fie mereu tanar

| Rauldor a răspuns (pentru XDeDeX):

Mulţumesc.M-am liniştit.

| Iyoana a răspuns:

Hmm...Buna intrebare! Daca as putea sa schimb ceva la mine, as schimba faptul ca sa fiu mai inteleapta. Sa stiu ce sa vorbesc, cand sa vorbesc, care e momentul potrivit. In schimb nu as schimba nimic din trecutul meu, pentru ca greselile m-au ajutat sa ajung ceea ce sunt. La fizic, asa m-a lasat Dumnezeu si sunt multumita.

| XDeDeX explică (pentru Iyoana):

Sa stii sa taci cand e nevoie si sa stii sa vorbesti doar atunci cand trebuie nu e tocmai usor... dar cu ambitie reusesti... nimeni nu e perfect

| DacianZzz a răspuns:

Daca as putea schimba ceva la mine ar fi caracterul cu siguranta. Sunt foarte incapatanat si vreau sa fie totul asa cum zic. Mereu cred ca numa cum zic eu e bine, si sunt constient ca asta nu este OK, dar asta si eu si nu am ce face, sper sa pot schimba asta la mine. Fundita? :3

| XDeDeX explică (pentru DacianZzz):

Si eu sper ) sa reusesti si cand vezi ca intinzi coarda respira adanc si ia-o de la capat happy