| Bes4ever a întrebat:

am o mare problema, cand incerc sa intru pe al doilea metin(Metin2us) mi se da rr la PC de fiecare data...am tot incercat diferite chiesti dar nu merge nimic... cel care ma lamureste si imi da un sfat bun cm sa-l fac sa mearga sa deschida si "10" metine fara sa mi se dea rr la PC are funda de la mine!

1 răspuns:
| ZCXCV a răspuns:

Poate nu ai destul spatiu in sistem C, sau chiar in calculator.Si eu am patit asa ceva.Incearca sa stergi niste programe, apoi incearca sa deschizi Metin2.