| Bes4ever a întrebat:

am si eu o intrebare.joc pe metin2ro si metin2us pe us mai nou s-a pus X-Trap si cand incerc sa deschid al doilea metin mi se da restart la PC si pe ro se intampla la fel...cine stie cum se remediaza acest lucru are funda de la mine!

Răspuns Câştigător
| CrYsS34532 a răspuns:

Buna!
Din propria experienta poti reinstala jocul. In cel mai rau caz dk nu merge te sfatuiesc sa reinstalezi windowsul dupa care iti va merge cu siguranta sa intri pe 2 conturi.
Bafta!

| Bes4ever explică (pentru CrYsS34532):

Da,daca reinstalez windows, sterg doar partitia C sau si celelalte?

2 răspunsuri:
| Bes4ever explică:

Da,dar daca il reinstalez il reinstalez partial doar C sau si celelelte partiti?