| CuTup3u a întrebat:

In cateva zile o sa se deschida cel mai tare server de metin, metin2OldTimes, si as vrea sa intreb ce ar fi mai bine sa ma fac, am in minte sa ma fac buff ca da mult pe hit, da rnu sunt sigur. merge sa sparg metine cu el? Astept sfaturile voastre.

Si mai am o problema, nu stiu cu ce nume sa intru, aveti careva idei de nume, sa fie ceva simplu, smecher, Multumesc!

1 răspuns:
| Cristikoooooo0 a răspuns:

Sate war pe aura ca bate mai bine la metine tongue si numele pur si simplu:EeU