| anonim_4396 a întrebat:

. Am o mare problema . Mi s-a intamplat cea mai tamipta chestie ! Mi-am scapat telefonul in farfuria cu bors ! L-am scos una 2 si dupa i-am scos bateria si l-am sters bine bine si dupa am bagat bateria . S-a deschis si am vb 2 minute la telefon si dupa cand am dat sa il inchid s-a inchis de tot si nu se mai deschide !
Ce sa fac ?!sad
Help .
P.S: acum sta la uscat pe geam .sad

2 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Lasa-l acolo si vezi ce se intampla laughing nu stiu... de acum ai mai multa grijawinking

| Bianca1864 a răspuns:

Eu l-am uscat la lumina lampii de pe birou.scoate-i bateria si cartela si lasa-l 2, 3 zile. funda?