| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

TPU am o problema cu telefonul.Eu eri l-am scapat in apa adica nu cu totul pana la camera si imi scria ca cartela sim respira si l-am inchis ia-m scos bateria si cartela si dupa 2 minute le-am pus la loc.La-m deschis si-mi scria porniti telefonul fara cartela sim? cu toate ca cartela mea era in telefon.Am scos din nou bateria si cartela si le-amm pus a 2 zi dimineata.Am pus la loc si l-am deschis mergea aveam si semnal dar dupa cateva minute s-a intamplat la fel scria cartela sim respira
Cum sa-l fac sa mearga? sad

Răspuns Câştigător
| doglover23 a răspuns:

Probabil s-a intamplat ceva cu cartela. Daca telefonul merge inseamna ca sigur e de la cartela. Incearca sa pui cartela in alt telefon sa vezi daca asa merge.

2 răspunsuri:
| Pesimistul a răspuns:

Incearca sa te duci la Orange/Vodafone sa iti schimbi cartela cu alta

| Pesimistul a răspuns:

Sau incearca cu alta cartela de la altcineva si vezi daca merge.