| Yky189 a întrebat:

Am o problema, 3 saptamani am stat la matusamea, 2 saptamani a fost bine pana a venit o femeie sa faca mancare si curatenie, a inceput sa ii lipseasca bani, mie imi adusese fratimio in jur de 16 milioane pentru nebuniile mele si sa-i las si sorei mele, si culmea, matusii mele ii lipseau atatia bani cat aveam eu in portofel si m-a lovit, m-a jignit si m-a dat afara din casa evident, imi luase banii. Cum as putea sa le dovedesc ca nu am facut asa ceva? Ce as putea face ca se potrivesc, adica ei chiar cred ca le-am furat banii dar mie de fapt mi-i daduse fratimio.

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Nu are nici o dovada ca tocmai tu ai fost.Atata timp cat 2 saptamani nu s-a intamplat nimic iar apoi dupa venirea femeii aceleia au lipsit banii.Pot chiar asta sa spui.Si faptul ca te-a lovit si jignit este un lucru grav.Nu este tutorele tau sa faca asta. Vorbeste cu membri familiei.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Noi nu avem de unde sti ce s-a intamplat. Poate ca i-ai luat.Sau poate ca este un motiv ca matusa sa nu te mai tina in gazda.Si cred ca acea femeia i-a bagat in cap asta.Matusii nu ii placeau nebuniile tale.

| vocea a răspuns:

Este foarte greu ar trebui sa o inregistrezi cumva mult succes