| AleAnyo a întrebat:

Hey, TPU, am pus acum cateva zile o intrebare, la care mi-a raspuns serios o singura persoana, dar nu era ceea ce cautam eu in raspunsul sau. Aceasta intrebare era pentru cei care se uitau pe Jetix acum cativa ani, cand dadea Naruto. Va rog sa cautati in intrebarile mele si daca stiti raspunsul sau credeti ca il stiti, va rog sa raspundeti, am spus tot ce era de stiut si cui voi oferi fundita in diferite situatii, chiar acolo, in intrebare. Multumesc!

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Ţi-am răspuns la întrebarea anterioară despre care spuneai. Sper să fie una din melodiile pe care ţi le-am dat. happy