| yoo_2743 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce stiti de siteul romania relase.De ce nu sunt toate ep de la secretele de la palat? Ce credeti? Le vor pune? Va rog ajutati-ma dau fundita! si voi vota raspunsul cu folositor! Va og raspundeti-mi la intrebare...ca am mai trm cateva intrebari si nu mi sa mai raspuns! V rog din toata inima! FUNIITA!

1 răspuns:
| Ananr1 a răspuns:

Poi nu prea m-am uitat la film dar stiu despre el(stiu ca ce am scris pana acu nu are rost dar...)pai depinde poate o sa le puna dar de unde sa stim?