| sweetgirl68 a întrebat:

am si eu mare nevoie de ajjutor. pentru maine am de facut la istorie un proiect in powerpoint despre un scriitor german,nu va cer sa imi faceti proiectul dar va rog ajutati-ma cu idei,sfaturi si daca aveti sau ati gasit alte proiecte deosebite aratatimi-le, am mare nevoie si v-as fi recunoscatoare +FUNDA logic!

1 răspuns:
| C96 a răspuns:

Buna, uite acesta este unu' dintre scriitori care profesoara mea de romana a adus vorba de el la ora.

http://ro.wikipedia.org/wiki/Ernst_Theodor_Amadeus_Hoffmann

Iti dau o idee, incearca sa te incradezi in fiecare categorie dupa wiki gen ( Biografia, Poezia, Proza, etc) si sa incadrezi cate un subiect intr-un slide.

Sper ca te-am ajutat!