| Michaela89 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Te poti imbata de la un cocktail?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de cocktail. Poate nu chiar sa te imbeti, insa sa te ametesti putin e posibil.

| MrLucas a răspuns:

Depinde cat alcool are si ce toleranta ai la alcool..in principiu e posibil

| LostInPark a răspuns:

Depinde de cocktail. Daca te uiti asa prin retete vezi ca alcoolul adaugat printre alte ingrediente, are un procentaj foarte mic si doar nu se foloseste palinca intoarsa.Se folosesc bauturi care sunt si ele la randul lor diluate.

Am si eu o reteta, te rog sa notezi.Se numeste F@ck'ed:
-30 ml Mona
-30 ml Vodka
-30 ml pufoaica
-30 ml diluant distilat
-un strop de lamaie.
Atentie cu stropul de lamaie... enjoy.

| FluturasulVesel a răspuns:

Pai da poti! Daca are alcol mult si bei vreo 3 sau mai multe ai sanse! Daca n-are alcol nu te imbeti!