| Dazyy a întrebat:

as dori un site unde pot sa invat franceza mai repede adica sa pot intelege cuvintele mai bine. mersi funda!

1 răspuns:
| madymadalina99 a răspuns:

Nu cred ca ai sa poti, iti recomand mai bine sa faci pregatire. Este cea mai buna solutie. Site-urile astea sunt porcarii( majoritatea) nu poti face nici exercitii, nu iti arata timpurile, definitii... mai nimic. Adica eu nu am gasit pana acum. uite un site de care am auzit dar nusht ce sa-ti spun deoarece eu nu l-am folosit pana acum. Deci sper sa-ti foloseasca :) http://www.internetpolyglot.com/romanian/lessons-fr-ro