| LiviuStefan a întrebat:

Hey tpu...As vrea sa fac niste filmulete pentru scoala si am un aparat de filmat dar nu am suport...Ma ajutati cu niste idei? Cum as putea improviza un suport care sa reziste si sa stea fix?
Please help...

Răspuns Câştigător
| CasaSiDesign a răspuns:

Pui un scaun inalt, dai gaura intr-un capac de bidon de 2 litri, in care infiletezi un surub care se potriveste cu gaura de pe talpa camerei tale. Umpli bidonul cu apa pentru stabilitate si infiletezi capacul cu tot cu camera. Si ar arata ceva in genul http://www.thephotoargus.com/wp-content/uploads/2010/06/diyt2.jpg