| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeti dintre astea?
Vreme cu soare
Vreme cu ninsoare
Vreme cu ploaie
Vreme cu vant
Vreme cu ceata
Vreme cu furtuna
Vreme cu diferite combinatii intre cele de mai sus
Deci, ce alegeti? Care va place mai mult?

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vant si ceata sa innorat vant si ploaie

| cristi202 a răspuns:

Pai, soarele e bun la plaja, daca e ninsoare ca in povesti, e perfect, si e superb cand da o ploaie calda de vara, la vint e o placere cand merg cu bicicleta si bate din spate. Ceata e buna pe virf de muntem ca descoperi ca sunt nori de fapt ce te invaluie, iar furtuna imi da prilejul sa vad cateva fulgere superbe, iar zgomotul tunetelor mereu m-au fascinat. E greu de aspuns la intrebarea ta. Caci toate astea depind de anumite conditii. Nu as vrea soare cand sunt obligat vara pe caldura mare sa lucrez afara, ploaie cand e si frig, vint din fata si ceata pe bicicleta, si furtuna ce e in stare sa doboare acoperisuri. Deci, e greu de ales, daca nu dai si anumite circumstante.

| MihaelaDart a răspuns:

Pe timp de iarna in Germania am vazut toate anotimpurile intr-o singura zi laughing, aici le vad pe toate. Dupa mine si nu dupa vreme, mie mi-ar place Soare Soare Soare cu o temperatura de minim 25-28 de grade.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Si eu as vrea la fel. Mi-ar placea sa fie vara tot timpul.

| Drimmero a răspuns:

Cu soare, clar!

| T0T a răspuns:

Mi-ar plăcea o combinație între ceață foarte densă și ninsoare care să se depună, să fie zăpadă.

| Sn4k3 a răspuns:

Cu soare.

| J0B0MAT a răspuns:

Vreme cu soare şi puţin vânt

| Florentina9210 a răspuns:

Vreme cu ninsoare si vreme cu ceata.

| OoBunnyoO a răspuns:

Vreme cu ploaie si ceata, vreme cu ploaie sau cu ceata separat, cu furtuna sau vreme innorata. Si vreme cu ninsoare.

Soarele ma enerveaza.

| untu a răspuns:

Mie imi plac cand timpul este frumos, cald, uscat cu soare bland si o usoara adiere de vant!

| justanotheruser99 a răspuns:

Cred ca as alege o vreme însorită, dar si un potop ar merge. laughing

| Clorox a răspuns:

Vreme cu ploaie si vant.

| syd2 a răspuns:

Ninsoare!
Ceata desigur.
Furtuna asa si asa, ca nu-mi place cand nu e electricitate.

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Vreme cu soare si Vreme cu ninsoare, in niciun caz vreme ca ploaie ca urasc la nebunie ploaia tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furtunile ma entuziasmeaza in ultimul hal toamna. Imi place sa vad fulgerele, frunzele luate de vant si sa aud pasarile agitate.

Dar asta mai răruţ ca-si pierde farmecul, in general prefer sa fie cald si innorat afara. Urasc soarele cand este foarte puternic, as prefera sa fie lumina aia calda a rasaritului sau a amurgului mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aleg cand e primavara si topeste zapada

| August99 a răspuns:

Vreme cu soare si vreme cu furtuna happy

| GreenVoid a răspuns:

Vreme cu ninsoare, noaptea mai ales

| mbncf a răspuns:

Vreme cu ploaie.

| ihacoswhy a răspuns:

Vreme cu cer foarte innorat si ceata.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ihacoswhy):

Vremea cu cer innorat am uitat sa o mentionez. Thankswinking

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

As prefera vreme cu ploaie. Dar si vânt.

| Bogdan2304 a răspuns:

Cu soare fiindca ma pot juca
Cu ninsoare ca ma pot juca cu zapada
Cu ploaie pentru ca ma pot juca in ia
Cu ceats pentru ca este fain sa ma joc vatea ascuselea
Cu toate daca stii ce sa faci

| EzeQuielz a răspuns:

Cu ninsoare