| iTéquila a întrebat:

Ce inseamna pentru voi 1Martie sau ziua mamei?happy

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

1 Martie - Venirea primăverii după o iarnă grea.
8 Martie - Ziua în care am ocazia să-i amintesc mamei mele cât de mult o iubesc şi o apreciez.

Numai bine!

| Wøodenpints a răspuns:

O zi ca oricare alta. O zi în care femeile mai proaste și care n-au primit suficientă atenție la viața lor se simt speciale.

| Niiiicu a răspuns:

O zi forte frumoasa pe care imi place sa o peterec alaturi de familiehappy si inceputul primaverii tot adata

| iInfinityDarkness a răspuns:

Pai...pe 1 martie este prima zi de primavara si ar trebui sa fie o vreme moderata si frumoasa, iar ziua mamei presupun ca ar trebui sa fie o zi frumoasa in care sa iti apreciezi mama happy.