| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate face o pagina de facebook la care lumea sa dea like in loc sa dea cerere de prietenie numele sa fie HAHAHA Nebunii iar la categorie sa fie comunitate? dau

5 răspunsuri:
| Amy240 a răspuns:

Daca vrei incerc eu dar de ce nu iti faci tu una? nu poti sau nu sti? oricum, sper ca te-am ajutat

| Pinker a răspuns (pentru Amy240):

Nu stiu dar iti dau funda daca imi faci imi pui id-ul si parola

| Pinker a răspuns (pentru Amy240):

Si preiau eu repede totul

| Amy240 a răspuns:

Okay am sa incerc dar momentan nu pot deoarece sunt foarte ocupata. Dar promit ca am sa incerc happy

| Pinker a răspuns (pentru Amy240):

Ok astept.am timp