| SabbyNightShadow a întrebat:

Hey >TPU: Daca cumpar mai multe lucruri de pe ebay... taxa de transport se va lua separat pe fiecare obiect sau este o anumita taxa de transport pentru un numar de obiecte? puppy dog eyes Multumesc anticipat pentru ajutor ^.^ Dau funda si vot :3

Răspuns Câştigător
| DiaD a răspuns:

Daca cumperi produse vandute de mai multi vanzatori, cu siguranta platesti transportul pentru fiecare produs, in parte. Daca toate produsele sunt de la acelasi vanzator, eventual ia legatura cu el si vezi - poate iti reduce costul de transport.

| SabbyNightShadow explică (pentru DiaD):

Multumesc mult de ajutor happy

1 răspuns: