| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar intampla sa vi se ofere oportunitatea sa jucati intr-un film si sa fiti personajul principal, ati accepta? Filmul sa se nimereasca sa fie exact genul de film care va place cel mai mult.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, n-am talent.

| whatevernvm a răspuns:

Da, profit de orice ocazie sa ma fac de ras

| AFR81 a răspuns:

Evident. Ce as avea de pierdut? Ma distrez si capat si niste bani. Cine n-ar vrea asta?

| Drimmero a răspuns:

Nu m-as uita in stanga sau in dreapta, as spune fara sa ma gandesc de 2 ori la asa ceva ca DA.

| syd2 a răspuns:

MA intreb cine nu ar accepta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Exista pe undeva prin lumea asta si persoane care nu ar accepta, cunosc anumite cazuri din astea.

| ShaOfHatred a răspuns:

Sa fiu personajul principal dintr-un film pornografic, hmm...

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Sa inteleg ca alea sunt preferatele tale? laughing

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Mayhem666):

Evident. Pai da cum?

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu. M-as simti naspa, chiar daca e doar actorie.

| YesorNo a răspuns:

Poate nu, poate da. Prea multa faima, prea mult timp ocupat. Inainte normal ca spui da, dar dupa regreti totul. Joci o alta viata, nu pe a ta.