| ReusxD a întrebat:

Hey. TPU! Dati-mi si mie niste nume de canale, ca vreau sa imi fac unul si nu imi vin idei. Postez toate felurile de videoclipuri,nu un nume de canal pentru niste videoclipuri anume,pentru toate.
P.S. Si este adevarat daca ai multe VIEWS/VIZUALIZARI faci bani?
Si cine tii da? Dau funda, thanks

Răspuns Câştigător
| AnneCrissy a răspuns:

Buna!
Poti sa-ti pui numele tau in fata si dupa sa scrii Channel : XChannel (gen)
Si da. Doar daca ai peste 1.000.000.000 views poti castiga bani sau chiar mai putin.
Sper ca te-am ajutat! :3