| Myssteriusthanlife a întrebat:

dau funda la cel mai bun raspuns plz ajutati-ma spuneti-mi niste licee la cre nu se dau teza la mate si nu se face multa mate mai deloc cum ar fi la psihologie faci multa matemetica dar vreau si alte licee cu alte profile

4 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife explică:

Crysa eu sunt foarte buna la romana dar asa scriu eu cand ma grabesc

| anqutsel a răspuns:

Filologie

| andreea_8765 a răspuns:

Liceul teologic adventist stefan demetrescu/ adresa sect4 bucuresti cart vitan barzesti langa spitalul sfantu ioan faci 2 ore de mate p saptamana

| CrySsa_4535 a răspuns:

In primul rand esti cam la pamant cu romana. a trebuit sa citesc de 2 ori inainte sa imi dau seama ce vrei de fapt.
in al2lea rand toate liceele care au profil de stiinte sociale, filologie.La aceste 2 profile in nici-un an nu dai teza la matematica.