| HappyPebbles a întrebat:

Hey TPUhappy!

De cativa ani lucrez in Paint Shop Pro, dar il iau mereu de pe net si e trial...Problema e ca dupa ce epuizez toate tipurile, variantele etc ale programului si dupa ce expira si ultima, nu il mai pot instala pana cand imi schimb windows-ul.Cum as putea sa il fac sa mearga? L-am dezinstalat, l-am instalat iar si apar "0 zile". Stiam de ma demult ca unele persoane reuseau si ma gandeam poate e vreo solutie.

Multumeschappy

1 răspuns:
| Razor4free a răspuns:

DECI!:
1.Iti cumperi originalul
2.Cauti pe internet codul de activare(asta am facut eu ca sa pot instala jocul Chicken Invaders 3)
In rest, nu cred sa mai fie o solutie.
Sper ca te-a ajutat. Funda?