| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa cititi intrebarea asta si apoi raspunsurile, si sa imi spuneti parerile voastre.

http://www.tpu.ro/......ntrebat-o/

Chiar am nevoie sa stiu ce credeti, ca eu de fiecare data cand citesc intrebarile acelui utilizator, ma gandesc : "Cum de mai exista asemenea oameni"?

Chiar vreau sa aud si parerea voastra. Sunt foarte curios.

19 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce dracu?!

| Mayhem666 a răspuns (pentru whatevernvm):

Yep, in mintea mea, si eu am spus asta atunci cand am citit.

| KodrutZ a răspuns:

Troleala. Inseamna ca eu pe la 130 sunt Satan. Plus ca naiba stie ce test de rahat le-o fi dat, daca e pe bune.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KodrutZ):

Asta ma gandeam si eu, dar ma gandeam, ca poate chiar este o persoana reala, si daca, chiar este, cum de mai exista o astfel de gandire?

| KodrutZ a răspuns (pentru Mayhem666):

Uite cum exista si asa de multi care voteaza cu psd-ul. Sau care prefera rahatul ala de catedrala in loc de o gradinita sau o scoala. Lipsa de educatie.

| Drimmero a răspuns:

"PufoseniaMititica" bwahahahaha, e clar ca nu e de luat in seama. Face exces de zel punand doar semnul ala ratat. In rest, slabut trolling/

| UnBroken2016 a răspuns:

Se vede de la o posta ca e troll. Tot ce poti face, e misto. Trebuie sa fii idiot sa iti bati capul mai mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Am vazut ca si tu ai lasat un comentariu acolo. Mi-a placut extrem de mult, a fost genial, si eu ma gandisem la asta, dar am zis ca daca las un comentariu ceva mai rautacios, nu mai scap de ea, poate imi da si ignore si nu mai pot sa comentez ironic din cand in cand la intrebarile ei laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Ce dracu am citit?

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Cred ca multi s-au gandit la asta cand au citit ce e acolo, pe mine m-a amuzat putin sincer sa fiu, si unele raspunsuri mi s-au parut chiar nostime.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Mayhem666):

Poate,dar parca ii fiica la aia de pe Facebook, disperata(sau cred ca e troll).

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Aia de pe Facebook, te referi la Georgiana Ardelean (parca asa o cheama)?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Mayhem666):

Dap.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Am aflat despre ea, cand am vazut-o intr-un videoclip postat de Selly, si apoi am intrat pe Facebook, si i-am citit toate postarile, si nu stiam daca e troll, sau daca e pe bune, nici acum nu sunt decis ce sa cred despre ea.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu o stiu de la Codrin Bradea.S-o luat de el o data.Si cum noi suntem o legiune, iti dai seama.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Am vazut pe Facebook ca s-o luat si de el, si de altii numindu-i satanisti, si cel mai epic a fost atunci cand am vazut ca in loc de emo a scris emu, si nu doar la o postare, ci la mai multe, cand am vazut asta, nu ma puteam opri din ras.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Mayhem666):

Adevarat laughing)

| Biu009 a răspuns:

Sunt multe persoane care gandesc ca fiinta aia, dar tind sa cred ca e un troll laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Biu009):

Si eu cred ca e troll, dar un troll mai exagerat ca asta nu am vazut!