| FireEye a întrebat:

Deci azi a fost sedinta cu parintii si. e un coleg mai. nebun ca sa o zic asa! Ne face tot felul de probleme si trebuia sa ramana repetent, a fost dat afara de la multe scoli. si acum e la scoala noastra! Daca ii dam 6 la purtare pleaca! Dar i-am dat 7 si... a trecut. Prin i-am >== ministeru educatiei >== masa aluia a dat spaga sau are pile. Stiti si.azi a fost sedinta. cum am zis si a venit mama aluia cu avocatul ptc acel copil filamse juma de an ce se intampla! Stiti si a fostul nscandal...si au pplecat parintii din sala ptc a venit cu avocatul! Nu stiu ce sa mai fac.sa ma mut sau nu de la scoala. A POSTAT PE INTERNET FILMARI.
A DAT IN JUDECATA SCOALA SI DIRIGINTELE! nu mai suport pur si simplu!

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Cu nebunii nu te pui