| Trandafirii a întrebat:

deci acum 4 luni am dat un test la matematica si aveam si o ciorna si fata din clasa mea (cu probleme psihice) mi a luat ciorna si s a semnat cu numele unei fete din clasa noastra, asa si a doua zi au venit testele si au fost doua lucrari cu aceeasi fata si profesoara a intrebat ce s a intamplat si doi baieti din clasa noastra (unul dintre ei e nou in clasa noastra, pentru ca a ramas repetent) i au spus doamnei,, Amalia, s a semnat doamna" (au mintit) dar eu in realitate mi am vazut de treaba mea si am luat 8 la test, si profa mi a trecut 4 in catalog (am vazut cu ochii mei) si cand a aflat dirigintele mi a spus sa vin cu mama, si mama nu po veni din cauza muncii, asa si ieri i-am explicat foarte detaliat totul si el m a crezut si a spus ca e bine ca i am spus ca sa vb. Ca doi prieteni si i am spus si o treaba cu teza de la romana pentru ca colegii mi au pus o fituica in penar fara sa stiu si i au spus doamnei de romana ca am copiat din penar, si profa mi a spus sa ii arat penarul, si era o fituica in care eu am ramas socata ce pot sa imi faca colegii, si i am spus si asta dirigintelui, ca profa mi a pus 1 degeaba, asa si maine cand e in scoala ii arat adevarata teza unde am luat 8, 90, asa si maine e sedinta si mama nu poate veni din cauza muncii (i am spus de sedinta happy ), si colegul nou care a ramas repetent este de la inceputul anului scolar, si face numai probleme tuturor aproape si mie cel mai mult de exemplu eu ii spus sa se dea mai in spate el se da in spate dasand ca si cum ar vrea sa ma f***, si mereu cand se intampla ceva la scoala ii spune tatalui meu care ma asteapta in masina, bate la geamul masinii si ii spune ca maine avem sedinta, etc, si mentionez ca mama s a dus intr-o zi la diriginte sa se planga ca acel baiat face numai probleme, si grav este ca mereu cand face ceva da vina pe mine, si acum vreo cateva luni au venit parintii lui si a vorbit dirigintele serios cu ei, si daca dirigintele ii spune sa vina cu parintii, el nu vine, si nici la sfarsitul catalogului nu a dat numar de talafon, deci imi vine sa il omor, nici eu, nici parintii mei, si nici dirigintele nu a rezolvat NIMIC, nu stim ce mai e de facut, off, si va rog spuneti cum sa mai rezolv si celelalte problema (toate 3), dau funda!
P.S. sunt o fata in clasa a 5 a

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Iti meriti soarta. Mama ta este obligata sa isi faca timp pentru fiica ei.

| TheColorOfLove a răspuns:

În primul rând învață să scrii.