| BayazidFulgerul a întrebat:

Hey TPU.Deci vreau sa creez un fel de event pe TPU. Un concurs de inteligenta. Vreau sa stiu ce parere aveti ce parere au expertii toata comunitatea online happyhappyhappyhappyhappy Daca acceptaţi Stiti bancul cu guma Ce numar purta Horia closca si Crisan la pantofi Ce este pumnul Care sunt cele trei non-culori alb negru şi gri cum se scrie 2012 in cifre romane multe alte intrebari pe parcurul concursului Veti primi fundite

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

La câte semne de punctuaţie ai înghiţit şi la de câte ori era să adorm până am priceput ce vrei de la noi, mă îndoiesc că eşti cel mai potrivit user pentru organizarea concursurilor de inteligenţă.

P.S. Încearcă (,) cu cei de la T/A! Dar renunţă la "veti primi fundite", dacă nu vrei să fii dat afară în şuturi!
Știu că ai intenţii bune, dar uneori nu e suficient...

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De unde cumperi?

| BayazidFulgerul explică (pentru Woodenpints91):

Din...capu tau

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Care din ele?

| BayazidFulgerul explică (pentru Woodenpints91):

Art. 5 filme Americane.Am dreptu sa nu răspund la aceasta întrebare tonguetongue

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Am dreptul să te mai întreb o dată.

| BayazidFulgerul explică:

Eu am adormit cand am scris asta noroc cu tata care a trantit usa laughing