| anonim_4396 a întrebat:

Dovada ca eu sunt illuminati:

http://imgur.com/DvYlNET

Ce parere aveti? Ma credeti?
=))

40 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Acum o sa ai 6667. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai alea sunt raspunsurile nu intrebarile, oricum, pana maine o sa am mai multe laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, stiu dar cu raspunsul asta te-am facut sa-ti strici singur colectia =]]]

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Lasa ca ajung si la 66.666 de raspunsuri laughing Sau la 666 de intrebari.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Mult succes! happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Thanks laughing

| syd2 a răspuns:

Banal

| Deaad a răspuns:

Nu ești iluminați, ești antichristul.
laughing

| Mieeez666 a răspuns:

Ce treaba are 666 cu illuminati?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca erai vampir, te-ai plictisit si ai devenit illuminati?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vampir care face parte din organizatia illuminati laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Eu fac parte din Consiliul Serpilienilor din dimensunea a 6 a.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo tie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eşti satan!

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred in satan!

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nu crezi fiindcă tu eşti satan! Mă rog eşti jumatate vampir şi jumătate satan, corect? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e corect. Sunt pe jumatate satan, pentru ca sunt nascut in aceeasi zi cu Rin de la Ao no Exorcist, si el e fiul lui satan laughing
Acum pe bune, daca ii cauti ziua de nastere, si te uiti si la mine pe MAL, la ziua de nastere, o sa vezi ca este aceeasi zi. Vorbesc serios, cauta, si apoi da-mi un raspuns si zi-mi daca e corect.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

27 decembrie, ca tine, asta inseamna un singur lucru
.
Tu esti Rin

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau fratele lui geaman Yukio (parca asa il cheama).

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Da,Yukio Okumura(e unul din personajele mele favorite ), dar porti porti ochelari?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Am o vedere perfecta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

WTF, am scris porti de 2 ori

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare ca nu sunt singurul care vrea sa-si schimbe poza de profil acum. Sper sa fie aprobata, ca nu am chef sa astept iar 4-5 zile ca sa mi se aprobe.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nu sunt de mult timp in TPU si nu stiam ca se asteapta 5 zile pentru aprobarea pozei de profil.
Îmi scrie că va fi abrobata in 24 de ore (e poza care o am si pe mal fiindcă am ramas în pană de ideii)

Răspuns utilizator avertizat
| AkiseAru a răspuns:

Esti un iepure care s-a transformat in satan si apoi a fost muscat de un vampir-drac, si ai iesit din iad si te-ai alaturat illuminati. Azi te-a dat afara si esti un simplu iepure care sare in sus pe o campie laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru AkiseAru):

Intrebarea este: Cum am net pe acea campie?
Plus ca eu nu ies afara din casa prea des laughing

| AkiseAru a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai ai puteri supra-naturale pentru ca esti Satan, ai puterea de a fura net de la vecini rolling on the floor (furi net de la urs din padure, si se oftica, ca-i vine factura de 500 de lei =]])

Răspuns utilizator avertizat
| Dededededededede a răspuns:

Nu cred că iluminații ascultă Nightcore laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dededededededede):

De unde stii asta? laughing

| Dededededededede a răspuns (pentru Mayhem666):

Poate fac parte dintr-o organizație de genul raised eyebrows.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dededededededede):

Poate facem parte din aceeasi organizatie si nu stim unul de celalalt.

| Dededededededede a răspuns (pentru Mayhem666):

Aaaa, acum totul are mai mult sens. Salut colegu big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dededededededede):

Salut si tie colega. laughing

| Lebada_Andrei_2000 a răspuns:

Pai daca esti iluminati inseamna ca esti bagat in priza si esti bec