| Yin a întrebat:

Credeti in "Illuminati"? Ce parere aveti de fapul ca semnele lor apar cam in toate melodiile? Ce este mai exact "Illuminati"?
http://www.youtube.com/watch?v=y19UCKDXCFc

Funda:-!

Răspuns Câştigător
| CryWithM3 a răspuns:

Illmuninatti=Stapanii din umbra
asa am citit undeva stiu ac este un nume care se refera la mai mjlte grupuri: fictive, istorice, si moderne, chiar si reale.
Illuminati este un ordin fondat de Adam Weishaupt pe data de 1 mai 1776
si cred ca datorita lui acest domn noi aomenii am inceput sa puenm semnul la toate melodiile desenele chiar si la cartii cred chiar si in jocuri dar mai mutl acest semn apare in cartiile de fictiune si umoristice, da mai nou apapre si al televizor deci mie ca se fac si farfurii cu illuminati si perne si chiloti si toate minunatiile.dar acest ordin era fondat pentru a lua religia si monarhiile din europa.acesta era scopul ..Illuminati este un subiect la tema in cultura populara si cica si Obama e implicat in acest ordin....Deci nu stiu daca te-am ajutat mia cauta si tu ti-am zis ce am citit intr-o carte happy
Sincer am raspuns deoarece intrebarea ta mi s-a parut interesanta nu pentru fundita e alegerea ta rolling on the floor) :*:*:*
daca mai ai si alte intrebarii:
andreeazure@yahoo.com