| VanatorulDeFantome a întrebat:

Este vreo unul din voi care are nevoie sau stie pe cineva care are nevoie de ajutor! Adica i se intampla ceva paranormal sau supranatural sau stie pe cineva caru-ia i se intampla asta! Adica ma refer sa aiba fantome in casa, sa stie pe cineva care se transforma in varcolac, sa fi vazut un vampir undeva etc. Pentru ca daca ati vazut eu si cu echipa mea de vanatori o sa pornim dupa ei sa ii vanam! Rog seriozitate e adevarat! Si daca este vreun caz greu cerem si o mica suma de bani putem negocia pretul pentru noi daca e greu 10-15 lei sunt de ajuns! Funda pentru cea mai buna productivitate!(Putem extermina orice)(Repet rog seriozitate)

3 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Ok, voi fi foarte serios. Nu există paranormal! N-a existat și nu există E ceva scos din context. Nu există! Dacă vei continua să umbli așa s-ar putea ca tu să fi confundat cu ceva paranormal...

Răspuns utilizator avertizat