| ƒαηтαѕу a întrebat:

Hey TPU,
Eu luni trebuie sa merg la mare cu o prietena.
Ei bine prietena aia fix astazi ar trebui sa ii vina menstruatia.
Deci in ultimele 3 luni asa in afara de luna trecuta i-a venit numai pe 4.
Pai luna trecuta, a fost in Italia si cica i-a intarziat.Adica ea a plecat pe 29 Iulie si in loc sa ii vina pe 4, norocul eu ca nu i-a venit, i-a venit pe 20 si ceva asa...
Ei bine daca luna trecuta i-a venit cu intarziere la data aceea.
Luna asta adica luni o sa ii vina pe 4 normal sau o sa ii vina ca s-a reglat din nou pe data de intarziere? Adica 20 si ceva?
Pls. dau funda, repede!

2 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Nu stiu ei da mie daca mi-a venit pe 29, chiar daca mi-a intarziat, cam tot prin jurul datei aceea imi vine (bine, mie imi e cam dereglat k sunt in primul an), dar cred ca puteti merge linistite la marewinkingfundabig grin

| ƒαηтαѕу explică (pentru Weedier):

Si ea e in primul an, prima oara i-a venit pe 8 din cate stiu eu, apoi primele 3-4 luni pe 4, apoi luna trecuta i-a venit intarziatlaughingCineva mi-a zis ca poate sa ii vina normal, si nu prea vreau...