| Veronici a întrebat:

eu sunt noua pe aici si as dori sa-mi spuneti cam cum merge treaba...ma refer la puncte la funda etc. v-as spune ca ofer funda da nu prea stiu cum e cu funda asta laughing deci de asta cer ajutor... pup

Răspuns Câştigător
| Gumitsăă a răspuns:

Nu sunt multe de stiu happy Doar ca poti intra pe chat unde scrie Discuta LIVE. funda se afla in dreptul raspunsului happy Bun venit in familia TPU >:d

1 răspuns:
| Isabellaღ a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Aici gasesti raspunsul la multe dintre intrebarile tale
Si in legatura cu funda o sa vezi dupa ce o sa ai cateva raspunsuri...sau unul.La o intrebare de a ta o sa iti apara o funda in dreptul raspunsurilor si tu alegi pe care vrei :)
poti sa incerci pe mine:))
Sper ca te-am ajutat pup :*