| maria15_1951 a întrebat:

Eu traiesc in Anglia impreuna cu mama mea si tatal meu. Imi plac foarte mult anime-urile si imi doresc tare mult sa am ochii asiatici. Ma puteti ajuta ca sa ii obtin? Sau macar sa ii mai lunguiesc un pic. Dar fara operatii exetice. Prin metode babaesti. multumesc si ma scuzati daca am gresit prin exprimare dar stand in anglia am cam uitat limba romana. sper sa ma ajutati! dau funda+vot si mii de multumiri.
p. s: eu imi doresc foarte mult sa am ochii lunguieti deoarece imi plac foarte mult si sper ca voi sa ma ajutati intr-un fel.

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Mananca foarte mult orez. Si bea mult ceai verde. In situatii mai extreme ia si un laxativ sau doua. Urmeaza sa stai aproape non-stop pe toaleta 3 zile continuu. Dupa aceea, *poof* vei avea ochii la fel ca asiaticii.