| Pinker a întrebat:

folosesc safari cum fac sa vad videoclipurile de pe youtube HD sau 480 p daca imi dati un link sa fie gratis la download! FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Pai la hd daca se blocheaza inseamna ca ai procesor si placa video slaba. happy

7 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai ai o rotita pe bara video-ului. Acolo alegi formatul happy

| Pinker explică (pentru Trynda):

Stiu am incercat pe toate browserele de acolo dar se blocheaza

| Trynda a răspuns (pentru Pinker):

Sau internet

| Pinker explică (pentru Trynda):

Chiar asa este, mersi, acum stiu adevarul chiar am placa si procesorul mic

| Trynda a răspuns (pentru Pinker):

Cu placere. Poate fi si de la internet. Schimba si tu pc-ul cu ceva decent big grin

| Trynda a răspuns (pentru Pinker):

Pai la hd daca se blocheaza inseamna ca ai procesor si placa video slaba. happy

| Sledzzerda a răspuns:

Nu cred ca exista pentru Safari un soft sau ceva sa mearga HD... Asa l-au facut ei... Iti recomand alt browser

| Pinker explică (pentru Sledzzerda):

Frate daca stii vreun program pentru ca nu merge 360 p nici pe mozilla firefox nici pe google chrome si nici pe opera decat pe safari merge 360 p pe restul nu merge