| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din gasca mea, dar el face misto de mine, nu stie ca il plac, nu am spus nimanui detaliat despre ce simt. Este cu un an mai mare ca mine.
Mentionez ca nu sunt urata. Mintea mea imi spune sa uit de el, ca imi provoaca numai suferinta, dar eu cred ca m-am indragostit. >:"
Ce as putea face ca sa ii fiu pe plac? straight face

@FUNDA + VOTURI

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Intreab-o daca il place,daca da, lasa-i in pace, gaseste si tu un baiat care sa tina la tine.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi ce intentii are cu tine daca continua cu mistocareala atunci nu mai insista.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai daca isi bate joc de tine,as spune sa renunti,nu cred ca asta e un gest de tachinare,ma refer,ca te place,si face asta sa te enerveze. Daca esti frumoasa,iti poti face simplu alt prieten, baieti sunt destui. Daca mai ai nevoie de ajutor, da-mi un mesaj. happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,nu prea ai ce face decat sa il uiti.sau poti vedea daca chiar o place pe prietena ta.

| B343 a răspuns:

Nu te schimba! Eu nu ii inteleg pe cei care ar face orice numai sa fie pe placul altora. Daca un baiat place o fata o place asa cum este ea si nu vrea ca ea sa se schimbe! Daca te tachineaza si glumeste pe seama ta te place, dar daca te face de ras e un bou cu care nici nu merita sa iti pierzi timpul. Dar fii atenta in cazul in care se da la tine pentru. ca poate a aflat ca il placi si vrea sa faca misto de tine.

! Si nu uita : Iubeste baiatul care iti spune ca esti FRUMOASA nu SEXY!

Sper ca te-am ajutat happy

| B343 a răspuns:

Si eu cred ca ala pe care il plac o place pe prietena mea straight face crying

| Biankiss a răspuns:

Sa incepi sa te dai la un alt baiat, daca intr-adevar te iubeste si el o sa ia atitudine si o sa devina mai dulce cu tine...

| Urii a răspuns:

@dollykutz : Nu o sa ma schimb niciodata pentru nimeni. Iar el pur si simplu face glume nevinovate, dar cateodata am impresia ca sare calul. In ultimul timp nu s-a mai legat de mine, dar am impresia ca o place pe prietena mea. straight face

| Urii a răspuns:

Si acum cred ca si prietenei mele ii place de el. sad

| inna_3156 a răspuns:

Pai mai asteapta putin si daca chiar vezi ca nu te place renunta la el alceva nu ai ce sa faci