| Myssteriusthanlife a întrebat:

imi poate explica si mie pe indelete ce este cu balul bobocilor va rog frumos eu sunt destul de mare dar nu la liceu si nu prea stiu ce inseamna va rog dau funda dar fara sa radeti de mine

Răspuns Câştigător
| roxxy96 a răspuns:

Mai intai se face o preselectie de unde se aleg un nr de participanti si se elimina restul apoi se tine un concurs unde participanti trebuie sa faca ceva ex sa danseze sa cante etc. si apoi se alege miss si popularitate si desigur dupa concurs un after party (in sala pot sa vina toata lumea sa priveasca)

2 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife explică:

Da si ...nu se alege care fata din liceu este cea mai frumoasa?

| szmotovio a răspuns:

Balul bobocilor=o petrecere intru club /disco oraganizata in special pentru elevii claselor a 9 a.participa toti elevii liceului.