| elitekillzone a întrebat:

Hello guys.Acusi se apropie ziua de nastere a prietenei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac(implineste 17 ani). Ma gandeam sa-i iau 17 trandafiri sau un buchet frumos de crini, dar nu pot hotari, anyways pe langa asta as vreau sa-i mai iau ceva un parfum ceva, nu stiu exact(ps:suntem impreauna de 6 luni). Va rog imi puteti da cateva idei? Multumesc anticipat! Funda:*

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

E minunat sa-i daruiesti trandafirii iar alaturi mai poti sa-i dai un cadou simbolic, un medalion inimioara sau ceva de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-638881

1 răspuns:
| Papusik_4304 a răspuns:

Aha e frums sai duci fetei 17 flori da vezi sa fie florile ei preferate. oricum nu cred ca exista vreuna care sa nu'i plac trandafirii rosii. depinde de gusturile ei :X oricum mi se pare un kdou f frums:X