| Gumitsăă a întrebat:

Hey TPU`isti :d! Am si eu o curiozitate. la ce filme ati plans? eu sunt o fire emotiva si plang la aproape toate dramele in care moare un personaj laughing dar as vrea sa stiu si despre ceilalti! Voturi. plus funda la primul` raspuns

Răspuns Câştigător
| cancelarul a răspuns:

Am o slabiciune pentru minoritati, daca vad in film ca moare un caine sau un batran imi dau lacrimile.mai ales cainii, deci nu rezist mai ales ca am si caine.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Realitatea este mult mai dură, ea m-a făcut să plâng, nu filmul!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Remember me si Titanic crying

| deea89 a răspuns:

Eu am plans la Titanic, The Blind Side, The Stoning of Soraya M., The Notebook si cateva filme indiene de la tv :d Cam astea sunt din cate imi aduc eu aminte acum

| EmilyWasHere a răspuns:

Dear John si The Wishing Well love struck.

| LoveSroL a răspuns:

Eu nu prea plang la filme dar ie bine sa plangi da in filme unele personaje mor dar stiu ca nu sunt reale
funda?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firesc,am plans la Hachiko a dog's story, si chiar daca e ciudat, am plans la filmul de groaza The ring [mai exact la scena in care Aidan, fiul lui Rachel a vazut caseta. m-au cuprins fiorii la scena aia.]

| Ghindă a răspuns:

Pearl Harbor