| Dariadaria14 a întrebat:

am si eu o curiozitate si daca poate cineva sa imi explice va rog mai in detaliu. Ideea e ca eu anul viitor o sa am banchet si as vrea sa stiu cum se procedeaza pt a fi miss la banchet. Adica trebuie sa dai niste probe sau geva de genu si daca da cam care ar fi si daca ati trecut prin asta sa imi spuneti si mie va rog ce trebuie sa faci, sa spui,... Eu sun o fire mai emotiva si as vrea sa imi spuneti in detaliu. As vrea sa particip pt miss dar mie frica ca o sa rada toti de mine si de aceea am vrut sa stiu daca e asa de greu sa castigi concurul si sa nu te faci de ras CEL MAI BUN RASPUNS SI DETALIAT PRIMESTE FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Cristina12457 a răspuns:

La noi nici nu se face asa ceva. Cel mai bine e sa o intrebi pe o fata care a participat la miss la un banchet din anii trecuti. Eu asa am facut la miss boboc pentru liceu. Am intrebat-o pe o fata care a fost miss, desii nu o cunoasteam si nici ea pe mine si mi-a explicat totul. Asa o sa stii cel mai bine