| marrr a întrebat:

Hey TPU:). Nu credeam ca o sa mi se intample mie, dar e cineva care se ocupa aici, pe TPU, de acceptarea anumitor raportari de raspunsuri sau intrebari? Sau e doar mana robotelului? Am raspuns la aceasta intrebare : http://www.TPU.ro/......a-purtau/, spunand "Vezi-ti de viata:|". Acum raspunsul nu mai apare la acea intrebare, sau cel putin eu nu-l vad. Mi-a fost raportat? Vi se pare ceva in neregula cu el? Continut obscen, ilegal, neintegrabil, spam, CE?! Doar i-am dat un sfat prietenesc tipei aceleia, ca nu-mi place sa se rada de altii degeaba, fara macar sa te uiti la propria persoana.[si nu ma refer la ce era scris in intrebare, ci la alte lucruri]. Daca e mana malefica a robotelului, vreau sa ma razbun pe el. Cine e de acord?:))

Răspuns Câştigător
| virusz a răspuns:

Salut.
In primul rand nu robotelul se ocupa de raspunsurile raportate, deci e exclus.
Posibil sa fi aparut vreo eroase in script si raspunsul tau sa fi disparut mi s-a intamplat si mie odata, nici la raspunsurile mele nu mai aparea.
Eu ti-as spune sa mai postezi odata sa vezi!winking