| geop a întrebat:

Am dat "Like" la paginile de Facebook ale unor ziare, televiziuni şi altele, dar singura activitate care îmi apare pe pagina de pornire (Acasă) e cea a prietenilor, nicidecum a paginilor care "îmi plac". Dacă merg la acele pagini, e activitate intensă. Care e problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in paginile ziarelor, iar unde ai dat like, langa este un buton pe care "Urmareste" sau ceva de genul.

| geop explică (pentru anonim_4396):

Păi cum dau "Like" se activează şi ală automat şi se schimbă în "Urmăreşti"