| VsH a întrebat:

Peste cateva zile este ziua unei prietene si as vrea sa-i fac o surpriza. Am nevoie de niste idei. VA ROG, dati-mi sfaturi ♥

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti a-i cumepri un obiect pe care si-l dorestede mult timp si nu si l-a luat dintr-un motiv sau altu, sa-i comanzi un tort delicios pe acre sa-i scrie "La multi ani!", sa ii daruiesti un album cu pozele voastre dec cand va cunoasteti si pana in prezent plus o felicitare facuta dee tine manual in care sa-i urezi la multi ani si sa-i scrii catev cuvinte din suflet, sa organizezi impreuna cu mai multi prieteni o iesire intr-un loc deosebit de ziua ei etc. La multi ani prietenei tale!

| VsH explică (pentru Euletitia):

Iti multumesc mult pentru idee;***

1 răspuns: