| fanaa a întrebat:

spunetmi si cum fac ca pe faceboook sa nu imi vada prieteni. daca se poate funda

Răspuns Câştigător
| Nobody_1210 a răspuns:

Sus la Contul meu - setari de confidentialitate si scrie "Stabiliți ce informații pot folosi prietenii pentru a vă găsi pe Facebook, vedeți setările". Apesi pe "Vedeti setarile" dai mai jos si in dreptul "Să-ți vadă lista de prieteni" selectezi doar prietenii.

1 răspuns:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna
pai nu poti sa faci intreatat incat sa nu te vada facebookul este public nu ca si hi5-ul
o zi buna pa pa