| Andwta a întrebat:

Tot vad site-uri in care iti ofera sondaje si iti da bani pe parcurs daca le completezi. E fake!? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Nu merita timpul pierdut, castigurile sunt infime.
Poti face bani de acasa online doar in 2 feluri:
1. inveti singura webdesign si cauti dupa o colaborare, exista firme care angajeaza studenti sau persoane pricepute ce lucreaza din confortul caminului
2. si cealalta incepe tot cu web... stii tu happy
3. sau daca dispui de finante pe care vrei sa le multiplici, cryptomonede, bursa, pariuri sportive, etc

| Andwta explică (pentru NLS):

Ai dreptate! Nu merita.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu chiar dar castigi greu banii, nu isi imagina ca faci multi banii

| Andwta explică (pentru RAY):

Fara sa vreau intru, dar dupa uit de ele.

| RAY a răspuns (pentru Andwta):

Tu ce studii ai?

| Andwta explică (pentru RAY):

Inca la liceu.

| Michell0 a răspuns (pentru RAY):

Are...Limbi moderne aplicate.

| Eduard619 a răspuns:

Clar o sa devii milionara...straight face
Si daca obtii se face foarte putin intr-un timp indelungat, so get a job better.

| Mogaciprian85 a răspuns:

Bună dimineața majoritatea sunt teapa