| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Voi cate grade aveti in casa? Va place sa fie foarte cald? Eu pot sa stau in casa numai la 27-29 de grade.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Habar n-am.Mi-ar placea sa fie 30 :D
https://www.youtube.com/watch?v=mAHTeYTSrgU

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vreo 25 cred, la noapte va trece de 100 de grade

| J0B0MAT a răspuns:

Mersi de funda.
De ce zic pe aici ca esti Verginica? Esti undercover? laughing

| raluk27 a răspuns:

Momentan 21.5 grade, in toata casa.
Si mie imi place caldura, dar daca as seta la 27 grade, cand vine factura, probabil nu o sa imi placa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca Verginica vaca grasa.

| Miss25JK a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce legatura are raspunsul tau cu intrebarea mea? Raspunzi doar ca sa te afli in treaba?

| anonim_4396 explică (pentru Miss25JK):

Nu, voiam doar sa stii ca stim ca tu esti Verginica si ca ti-ai facut contul ca sa poti posta in continuare
intrebari despre cabana.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Câte grade sunt la voi în cabană?" rolling on the floor

| Miss25JK a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei bine. Ghinion. Nu sunt verginica. Desi tipul este foarte amuzant.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevarat ar fi inutil sa fac acest lucru pentru ca tot as primi avertisment, nu vad logica in a face ceea ce ai enuntat tu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

0 dar ne incalzim noi cumva. laughing

| Nitunitu a răspuns:

La cabana am auzit ca este foarte cald. Semineu, lemne, povesti despre fantome...

| Miss25JK a răspuns:

In lumea asta sinistra este greu de inteles cand o persoana e amuzanta, sau ii place sa rada. E ceva iesit din comun probabil pentru toti tristii si tocmai de aceea sunt asemanara cu o verginicavacagrasa. ciudat dar copilareste actionati. Oricum sunteti liberi sa credeti ce vreti.