| DeeaAndreea1234 a întrebat:

Voi ce faceti cand e iarna? Fundita :**

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De obicei mă uit la filme sau seriale. Citesc articole despre ceea ce mă interesează în momentul respectiv, desenez ceea ce simt.
Sau dacă nu, ies pe afară, singură sau cu niște amici, și facem toate nebuniile posibile.

| darrio2007 a răspuns:

Dau zapada din fata casei.Tu?

| mona a răspuns:

Sunt rea de frig nu imi place iarna, stau mai mult in casa, ies afara numai la nevoie [zilnic dar nu mai mult de o ora]

| Wøodenpints a răspuns:

Ce fac și când e vară, doar că nu mai multe haine pe mine.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Andreea! Merg la serviciu (la fel ca in celelalte sezoane), iar in timpul liber citesc, ascult muzica, vizionez filme/seriale, raspund intrebarilor de pe TPU(mai nou) sau merg la shopping, la teatru/concerte/cinema. O seara faina si numai bine!

| Madayna a răspuns:

Stat cat mai mult la caldurica, plimbarile prin parc nu prea merg, merg in mall-uri, la restaurant.

| DoriKat a răspuns:

Bem vin fiert, ne dam cu patinele si facem oameni de zapada.