| Rapu a întrebat:

voi chiar credeti ca in 2012 e sf lumii:-s? eu am vazut un documentar cum ca maiasii au prezis sfarsitul lumii in 2012.laughing

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Nu, tocmai pentru ca sfarsitul lumii nu poate fi prezis cu exactitate. Eu cred ca se va intampla ceva in 2012, o schimbare majora, dar nicidecum sfarsitul lumii, la modul la care percep majoritatea naivilor...
Documenteaza-te mai atent pe net si vei descoperi multe lucruri interesante pe marginea subiectului, succes, pa-pa!

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Multi au prezis ca va fi sfarsitul in 2000 si uite ca inca suntem in viata.Multi isi dau cu presupusul si fac speculatii, pacalind naivii. Sfarsitul va fi, nu cand prezic oamenii, ci atunci cand va vrea Dumnezeu. adica poate fi oricand, nu are o data fixa.

| Charina a răspuns:

Super, macar n-as mai da bacu laughing, mai nu stiu ce sa zic, am auzit si eu la televizor ca so amanat sfarsitul lumii pe 2013. sincer sunt sigura ca nu va fi nimic.

| Sara_7066 a răspuns:

Eu nu cred.