| Cinevanuteintereseaza a întrebat:

Voiam să stiu, atunci când comanzi ceva de pe internet, la livrare, pe colet scrie ce ai comandat?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca este foarte clar si mereu la fel... in sensul ca uneori, in functie de produs cred sau de firma de curierat, scrie sau nu scrie. Am avut multe pachete in care scria ce se afla in cutie, iar in altele nu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de unde-l comanzi.
Cele internationale contin declaratie vamala si scrie pe eticheta ce contin. Apoi mai sunt aparate electronice, care vin cu cutia lor, sis e vede ce contin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde, uneori mai scrie

| Celcestietot a răspuns:

Poate scrie.