| ღஐNicoleღஐ a întrebat:

HEY` TPU! Vreau si eu glume de nota 10000! Cine stie sa imi spuna! Vreau cele mai tari glume! Pot fi si 20 de glume dar sa fie suuper! Cele mai multe si bune ( fara prostii si chestii) PRIMESC FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Damii a răspuns:

Cateva care imi plac mie:

- Mama pot sa imi iau o fusta mini?
- Nu!
- Mama pot sa ma dau cu machiaj?
- Nu!
- Mama pot sa ma dau cu ruj?
- Nu!
- Mama am 18 ani!
- Termin-o Ionut!

-Alo, Casa Poporului?
-Da.
-Cu poporul va rog!

La facultatea de filozofie, un elev il intreaba pe profesor:
- Domnule profesor, de ce se numeste inima asa, daca ea este o pompa?
- Pai mai baiatule, tu crezi ca prietenei tale i-ar placea sa-i spui ca o iubesti din toata pompa?

Anunt:
Pierdut caine verde, fara cornul drept, nepotrcovit. Gasitorul este rugat sa se adreseze unui psihiatru

Vine Ion la Gheorghe si il intreaba:
- Cum poate vaca ta sa dea cate 100 litri de lapte pe zi?
Gheorghe:
- E simplu. Totul depinde de amabilitate. Ma apropiu de ea si o intreb: "Ce avem astazi, lapte sau carne?

un cuplu se plimba.
baiatul era fan mercedes.
dupa un timp a vazut o masina si a spus:
-uite un mercedes vito!
blonda sintiduse jignita a spus:
-uite un audi, boule!

Uite un link unde ai glume si bancuri pe saturate: http://www.clopotel.ro/fun/bancuri.html
Sper ca ti-am fost de folos!