| Elena_Elyss_1998 a întrebat:

Hey..Tpu! Vreau si eu poezii compuse de voi va rog mult happy

4 răspunsuri:
| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Ma numes elena_elyss_1998
si sunt o puturoasa
ca nu-mi fac temele singurica.
Eu stiu sa pun o intrebare
Si sa astept raspunsul,
IN LOC SA GANDESC!

daca toti ar fi asa ca tine ce ar mai fi cu tara asta?

| Elena_Elyss_1998 explică (pentru DuuuDiiiiXXXXX):

laughing) HAHA versurile nu rimeaza deci esti o proasta ..Asta rimeaza laughing

| Elena_Elyss_1998 explică (pentru DuuuDiiiiXXXXX):

Asta nu era des-pre tema ...Era sa vad ce minti aveti voi oameniwinkingpustoaica micahee hee

| Elena_Elyss_1998 explică (pentru DuuuDiiiiXXXXX):

Auzi.domnisoara. stiu ca ar trebui sa vorbesc mai.dar suntem pe un site deci nu am voie sa te injur. ''Prostuto '' ...la mintea ta de 2 boabe de orez nici gainile nu se coboara... hai Du-te-n foc! bye