| Yonella123 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cine a folosit Urgent cargus? e o firma serioasa? Ceva detalii despre livrare? in cat timp ajunge coletul?
Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu la ce a scris Anes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am avut nici-o problema cu firmele de curierat ( doar cu posta romana, astia nici macar un bip nu-ti dau, ii doare curu sa urce doua etaje, a trebuit sa merg eu la posta sa iau coletul ) si dau comenzi in disperare. laughing
Primesti codul awb si urmaresti comanda, durata depinde de unde comanzi si cat de departe e de tine.

| Harley18 a răspuns:

Buna!
Eu am castigat de la TPU un tricou si l-am primit prin cargus sunt foarte seriosi si punctuali, te suna inainte si te intreaba daca esti la ora x acasa.
Despre timp nu stiu ce sa iti zic depinde in ce oras vrei sa-l livrezi, de obicei in 2-3 zile ar trebui sa ajunga in orice zona a tarii. happy