| PA21345678i9 a întrebat:

Hey! Voi cum sarbatoriti Pastele? Si daca veti sta cu familia spuneti-m si mie obiceiuri de ale vostre in timpul aceste sarbatori! Ati prefera o petrecere cu prietenii sau o reuniune de familie? Si sa-mi spune-ti si de cewinking. Ca sa nu pun doar intrebari va spun ce cred eu:Eu as prefera sa-mi petrec Pastele impreuna cu toata familia, de la parinti pana la verisori, si sa ne distram toti impreuna, insa nu mi-as lasa balta nici prietenii, chiar daca i-as pune pe locul 2, as incerca sa petrec si ceva timp cu ei si sa ii invit impreuna cu familia mea chiar si la masa de pasti.In legatura cu traditile familia mea nu prea tine ceva in plus fata de ce face toata lumea.Astept raspunsurile voastre cu nerabdarewinkinghappy

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Eu in fiecare an am petrecut cu familia mea Pastele.Anul acesta nu stiu inca, as vrea sa-l petrec cu prietenii, dar nu as vrea sa-l las pe tata singur acasastraight face mama e plecata in Austriastraight faceNoi nu avem alte traditii fata de ceilalti. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi sarbatori in preuna cu toty prieteni mei si colegi.